Moti* Zuzana Volná

"Dopřejme sami sobě minimálně tolik Lásky, kolik chceme, aby nám projevil někdo druhý"


RODINNÉ KONSTELACE * INTUITIVNÍ PORADENSTVÍ * KRESBA OBRAZŮ * HARMONIE TĚLA I DUCHA

"Všechno je tak,
jak má být"

INTUITIVNÍ PORADENSTVÍ

Andílek

Při intuitivním poradenství s individuálním klientem se řídím především vlastní intuicí,
doplňkově používám metody SRT(léčení pomocí kyvadla více o ní se dočtete na: http://www.spiritualresponse.cz), rodinné konstelace, automatickou kresbu a jiné znalosti kolem energií, ať už se jedná o čakry, meridiány na těle či energie v domě a bytě.

Používám metodu, která je podmíněna otázkou: Co je pro Vaše nejvyšší dobro?

Považuji toto za prioritní, jelikož každý z nás má jedinečnou dušičku a nelze na ni uplatnit všeobecná měřítka a pravidla.

Při individuální konzultaci s klientem řeším i jeho problémové vztahy jak v rodině, partnerství, práci tak i zdravotní či finanční problémy. Při naslouchání Vašeho vyprávění, Vám pomohu Vás navést k uvědomění si vlastních problémů či chyb a najít správnou cestu k jejích napravení či vyřešení. Diskrétnost a empatie samozřejmostí.

Můžu Vám také pomoci při výběru vhodného bydlení či zařízení bytu, a následně zharmonizovat a očistit tento prostor od negativních energií. Také Vaše stávající bydlení lze zharmonizovat pro Vaše nejvyšší dobro.

V případě Vašeho zájmu Vám vytvořím ideální seznam potravin a tekutin pro vás na míru, popř. i s vhodnými potravinovými doplňky, alternativními léčivy apod. Potraviny jsou testovány procentuálně, 50% je neutrální pod 50% nevhodné a nad 50% vhodné - čím víc tím líp. Je vhodné vypsat i Vaše oblíbené potraviny aby mohly být také prověřeny. Zjistím, které výrobky jsou pro Vaše nejvyšší dobro, a to nejen z mých doporučovaných potravinových doplňků, které můžete u mě zakoupit, ale i jakékoliv jiné o které se zajímáte,nebo je Vám někdo doporučil. Upozorňuji, že v průběhu změny ročního období se i doporučované jídlo mírně mění.

Neinklinuju pouze k jedné jediné firmě prosazující pouze své výrobky.
Dávám prostor k výběru i v mnoha dalších metodách a výrobcích.

Cena za hodinové sezení nebo práci na dálku 350 Kč. POZOR ZMĚNA ÚČTU: 670100-2200390305/6210
Vzhledem k malé Elence, pracuji hlavně na dálku. Ale po dohodě je možno domluvit i osobní setkání.