Moti* Zuzana Volná

"Dopřejme sami sobě minimálně tolik Lásky, kolik chceme, aby nám projevil někdo druhý"


RODINNÉ KONSTELACE * INTUITIVNÍ PORADENSTVÍ * KRESBA OBRAZŮ * HARMONIE TĚLA I DUCHA

"Všechno je tak,
jak má být"

SPŘÍZNĚNÉ ODKAZY


Hodinový manžel - DOMÁCÍ SERVIS - Radim Volný
Dcera Elenka
Dovoluji si Vám nabídnout vlastního manžela jakožto: "Hodinového manžela" :-)

Pomůže Vám s čímkoli na co si sami netroufnete: přiveze skříňky, smontuje je, pověsí garnýž,
přidělá lustr, pověsí poličku, doveze a položí laminátovou podlahu, zrenovuje koupelnu,
sestaví kuchyňskou linku, opraví odpad, vymaluje pokoj, položí koberec a mnoho dalších..

Více na: www.hodinovy-manzel.frws.cz


Zlatíčko Alternativní obchod pro miminka a maminky - ZLATÍČKO -

Navštivte stránky: http://www.zlaticko.cz/

Naleznete zde spoustu zajímavého, různé potřebné i alternativní zboží, z nichž některé v síti kamenných obchodů s dětským a kojeneckým zbožím ani nenajdete. Nechybí ani užitečné návody jak pečovat o miminko a fotogalerie pro inspiraci.

Naší filozofií je přirozená péče o dítě, která nezatěžuje životní prostředí a zároveň šetří Vaše zdraví i peníze. Proto jsme náš sortiment doplnili o ekologické prací a čistící prostředky nesoucí značku "Ekologicky šetrný výrobek". Výrobky jsou vyrobeny podle originálních českých receptur, cenově přijatelné a hlavně jsou výborně účinné.
Hlavní myšlenkou těchto stránek je přispět k co největšímu počtu šťastných a spokojených dětí, žijících ve zdravém a krásném životním prostředí.MOST Občanské Sdružení MOST - Pro Tibet -

Občanské sdružení M.O.S.T. je samostatným právním subjektem - apolitická, nevládní, nenáboženská organizace přístupná široké veřejnosti. Sdružení je založeno na dobročinné a činorodé práci občanů, sdružující členy na základě společného zájmu. Je registrováno MV ČR dne 8.9.2004 číslo VS/1-1/58370/04-R. Cílem sdružení je:

* Zahraniční rozvojová spolupráce v oblasti indických Himálají
* Charitativní činnost, podpora vzdělanosti, kultury a původních tradic v cílové oblasti
* Organizování kulturně vzdělávacích akcí, přibližujících život jiných národů a kultur v České republice - s důrazem na globální rozvojové vzdělávání (workshopy pro SŠ a ZŠ školy)
* Spolupráce se zahraničními i domácími organizacemi a jednotlivci zabývajícími se podobnou činností

Více o sdružení MOST se dozvíte na jejich stránkách: http://www.ProTibet.org/Karty Madam Lenormand Máte zájem o věštění přímo od Věštkyně? Věštírna Jilie.Julie z karet Madam Lenormand

Navštivte stránky: http://www.vnitrnirovnovaha.estranky.cz/

Jilie.Julie: Život mě navedl na duchovní cestu a měl k tomu svůj důvod. Každý člověk by měl vědět proč tu je a pochopit smysl života. Najít v sobě skrytý diamant a nekonečnou lásku, kterou v sobě nosí. Pochopit své vnitřní já a naslouchat mu.
Jméno: Jilie.Julie je pseudonym, který vznikl ze dne na den, neplánovaně, osud. Někdo mi říká Julko, Irisko a pro ty, kdo mě znají delší dobu ví, že jsem Iris.


Reflexní Terapie Nohou

Petr Vlček - www.relexni-terapie-duse.cz
Je metoda využívající reflexní body a reflexní plošky převážně na chodidlech na které se působí tlakem.
Tyto reflexní plošky mají přímou souvislost s jednotlivými tělesnými orgány.
Takovým to působením lze diagnostikovat i ty nejskrytější příčiny nemocí, které jsou ukryté v lidském těle,
a zároveň správnou stimulací možno napomoci dostat tělo do původní přirozené harmonie.


čakry II Eva Suttnerová - Autorka knihy a pracovních sešitů ARTRELAX zaměřené na automatickou kresbu
Milí přátelé, vstupte do světa automatické kresby. Na stránkách www.artrelax.net Vás seznámíme s celým projektem ARTRELAX a prostřednictvím našich společných zkušeností vytvoříme prostor pro další rozvoj speciální výtvarné a komunikační techniky.
Věřím pevně, že se nám podaří společnými silami vytvořit spolehlivé základy naší jedinečné stavby. Zvolíme-li si jako nosné pilíře pravdivost, slušnost a vzájemnou toleranci, dosáhneme opravdového lidství, o něž každý z nás usiluje, jak nejlépe umí. Vykročme v klidu a míru za dalším poznáním a hledejme štěstí pro sebe i pro druhé. Obrazy, které vzniknou, přinesou pravou radost každému, kdo je na ni již připraven. A to může být právě v této chvíli.
Přeji Vám u našeho "kulatého stolu" příjemné okamžiky. Eva :-)


Osho

Oshovy meditace v Centru Harmonie - hudba, tanec, pohyb, láska, smích, radost, katarze, relaxace, tvořivost, spontaneita, energie

Aktivní meditace jsou souborem technik, které efektivně pomáhají uvolnit nahromaděný stres, emoční zátěže a napětí a připravují tak mysl na stav hluboké meditace.

V běžném životě sbíráme negativní emoce, napětí a únavu, aniž bychom je vhodným způsobem nebo relaxací uvolňovali. Pro udržení životní pohody, zdraví a celkové vitality je však nezbytná pravidelná duševní hygiena. Aktivní meditace jsou způsobem, jak tyto stresy, starosti a nezpracované emoce účinně a prospěšně uvolnit. Jsme tak připraveni na zklidnění, ztišení a uvolnění, v němž můžeme snadno vplynout do stavu hluboké meditace.

Kdy: každý čtvrtek(od září středa) 18:30 – 20:00 v Centru Harmonie, Ostrava - Na Jízdárně 18
S sebou: pohodlné oblečení a bavlněný šátek.
Kontakt: Petr Moczek, tel.: 608 641 308


Roland Santé - Relaxační hudba, mystická, inspirativní, kosmická a léčivá hudba
Roland Santé je nejúspěšnější celosvětově uznávaný český skladatel novodobé relaxační hudby, 40 sólových titulů. Reprezentuje naši vlast na prestižních světových výběrových albech. Aktivně spolupracuje s M. Goodallem, T. Oldfieldem a N. D. Walschem. Vizionář a hudební léčitel, s jehož hudbou se lidem zjevují skuteční andělé...

Aura
Díky laskavému svolení Rolanda Santé mohla být použita jeho skladba z CD Aura k ozvučení těchto stránek.
V případě, že se Vám tato hudba líbí, můžete si Auru zakoupit na jeho internetových stránkách.
A ne jen ji, ale můžete si vybrat z velkého množství různých jiných CD z této oblasti.
Na svých stránkách má i ke každému CD poslechové ukázky :-)